Przedszkole MOTYLEK

Kolejna witryna oparta na WordPressie

OVERVIEW

This website motylekprzedszkole.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have researched twenty pages within the website motylekprzedszkole.pl and found zero websites referencing motylekprzedszkole.pl.

MOTYLEKPRZEDSZKOLE.PL RANKINGS

This website motylekprzedszkole.pl has seen varying quantities of traffic all over the year.
Traffic for motylekprzedszkole.pl

Traffic ranking (by month) for motylekprzedszkole.pl

Traffic ranking by day of the week for motylekprzedszkole.pl

WHAT DOES MOTYLEKPRZEDSZKOLE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of motylekprzedszkole.pl Mobile Screenshot of motylekprzedszkole.pl Tablet Screenshot of motylekprzedszkole.pl

MOTYLEKPRZEDSZKOLE.PL HOST

I identified that the main page on motylekprzedszkole.pl took one thousand four hundred and twenty-two milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
54.38.130.141

I identified that this domain is implementing the nginx server.

Przedszkole MOTYLEK

Kolejna witryna oparta na WordPressie

CONTENT

This website motylekprzedszkole.pl states the following, "Działa pod opieką i nadzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej." Our analyzers analyzed that the webpage said " W naszym programie język angielskicodziennie native speaker, szkoła matematyki, basen, szkoła tańca, akademia piłkarska, tenis, rytmika, karate, logopeda, wyjazdy, wycieczki, warsztaty." The Website also stated " Od 2,5 - 6 lat. Małe grupy, stwarzające dzieciom przyjazne warunki rozwoju. Kolorowe i estetyczne sale wyposażone w bezpieczne i funkcjonalne meble, pomoce edukacyjne i zabawki."

OTHER WEB SITES

www.motyleksiazkowe.pl Dystrybucja wyjątkowych książek - www.motyleksiazkowe.pl

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Darmowa wysyłka od 150 zł. Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka. Jest 1 produkt w Twoim koszyku. Darmowa wysyłka od 150 zł.

Motylewianka

Informacje z Motylewa, gminy Bogdaniec oraz województwa lubuskiego. Czwartek, 2 maja 2013.

Motýli - pěvecký sbor-

Tradice, zkušenost, úspěch. Tradice, zkušenost, úspěch. Projekt Motýli Šumperk - mezinárodní koncertní aktivity v roce 2017 podpořil Olomoucký kraj. Projekt Mezinárodní soutěžní festival pěveckých sborů Malta Choir Festival finančně podpořilo Ministerstvo kultury. Za finanční podopru činnosti Šumperského dětského sboru děkujeme městu Šumperk. cz 2015, created by studiozen StudioZen.